Zomerkeuring 2021

Rechts de algemeen kampioen E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen van de familie Van der Es en links de reserve kampioen E20319/T Sidney van Rudy van der Zee.

 

Door de coronamaatregelen nog ietsje anders dan anders maar toch konden we dit jaar weer een echte keuring organiseren. Met de complimenten van onze Tiroolse collega’s voor de nog steeds stijgende kwaliteit bij het NHPS vindt u hieronder de uitslagen met foto’s

Alle gemaakte foto’s van beide dagen kunt u vinden en bestellen op de website van onze fotograaf Marlies Trap:

Foto’s vrijdag

Foto’s zaterdag

 

Vrijdag 30 juli

3-jarige merries:

  1. (3) Taylor van ’t Leestenschhof (liz.512/T Alpenschnee * Hf.33192.S Tess van ’t Leestenschhof) – Frank Smeltink, Wervershoof
      – Stamboekopname: 7,8
  2. (8) Jessy van de Edelweiss (liz.474/T Warus * P33.742.S Jessica (Elite)) – Fam. Van den Berg, Arcen
      – Stamboekopname: 7,7
  3. (7) Vito van de Achterduijst (liz.509/NL Woody van Seadrift * 34.581.S Villara) – Teus Donkersteeg, Lunteren
      – Stamboekopname: 7,7
  4. (4) Hummer van de Achterduijst (liz.509/NL Woody van Seadrift * 20091/NL Hare Majesteit van de Roosestee) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
      – Stamboekopname7,6
  5. (1) Monthana (liz.500/T Winterzauber * P18308/T Myssie) – W. van de Kerkhof, Lomm
      – Stamboekopname: 7,5
  6. (5) Ribella (liz.455/T Maigold * EL18953/T Rabea) – Teus Donkersteeg, Lunteren
      – Stamboekopname: 7,5
  7. (2) Milara (liz.201/T Standschütz * E20135/T Midriana) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
      – Stamboekopname: 7,5
  8. (6) Alpine van de Achterduijst (liz.509/NL Woody van Seadrift * Hf.31780 Amore van Slandshof) – Teus Donkersteeg, Lunteren
      – Stamboekopname: 7,5
  9. (9) Aivy van’t Jentink (Schach * Hf.30932.S Ariane van’t Jentink) – Dyanne Schiphorst, Toldijk
      – Stamboekopname 7,4

2-jarige merries:

  1. (10) Borgia (liz.481/T Wulkan * L19415/T Bellamie) – Jens Frankena & Lieneke IJntema, St. Nicolaasga
  2. (11) A-Queen van ’t Jentink (liz/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van’t Jentink) – Jan Oonk, Vragender
  3. (16) Alouette Abby van de Schotenshoeve (Hf.30827.S Adel * Hf.31327.S Abby van Seadrift) – Fam. Van der Es, Onnen
  4. (12) Aurora van Boslust (liz.531/T Sterngold * 20690/NL Alexia van Boslust) – Erik & Judith Bosch, ’t Harde
  5. (13) Hasna van de Doeze Hoeve (liz.5128/T Alpenschnee * 20372/NL Hannah van de Doeze Hoeve) – Frans Doeze Jager, Elst (OB)
  6. (15) Barlena van de Valkenberg (liz.295/T Novembernebel * 32.551.S Baccara II) – W. van de Kerkhof, Lomm
  7. (14) Wizzle van de Tschögglberg (liz.486/T Namurai * Hf.28276.S Walicia van de Edelweiss (Elite) – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham

1-jarige merries:

  1. (27) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
  2. (18) Aliena (liz.471/T Amerigo * L19887/T Acina-Amanda) – Erik & Judith Bosch, ’t Harde
  3. (22) Karola (liz.472/T Sternwächter * E19791/T Kamila) – Frank Smeltink, Wervershoof
  4. (25) Marah van ’t Ni’j Holthoes (liz.376/T Stakkato * L19108/T Mandela) – Fam. Damkot-Ten Dolle, Winterswijk Brinkheurne
  5. (20) Aria (liz.519/T Sonnwendstein * L20276/T Aspirata) – Fam. Van der Es, Onnen
  6. (28) Heleen van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20375/NL Helly) – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst (OB)
  7. (19) Amia (liz.451/T Nostalgie * 19794/T Amina) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
  8. (24) Ferona van de Sterm (liz.545/T Artos * 34.867.S Fresa) – Fam. Ruiter, Andijk
  9. (23) Shelley van Seadrift (liz.519/T Sonnwendstein * E20319/T Sidney) – Rudy van der Zee, Dronten
  10. (26) Lyna (liz.545/T Artos * Hf.30741.S Lilly van de Edelweiss) – Diana Rezel, Noordbergum
  11. (17) Savanna (liz.511/T Amoroso * PE17777/T Savina-Solda) – Bob Schouten, Babberich
  12. (29) Gitana van de Flammert (Sternblick de l’Our * 31.159.K Garuna) – J. Beumers en A. de Jong – Afferden
  13. (21) Aberlin van de Achterduijst (liz.453/T Blickfang * 18422/T Alisha (Ster)) – Gijsbert Bouw, Nijkerk

Jeugdkampioenschap

Kampioen: (3) Taylor van ’t Leestenschhof (liz.512/T Alpenschnee * Hf.33192.S Tess van ’t Leestenschhof) – Frank Smeltink, Wervershoof
Reserve Kampioen: (8) Jessy van de Edelweiss (liz.474/T Warus * P33.742.S Jessica (Elite)) – Fam. Van den Berg, Arcen

Zaterdag 31 juli

Hengstveulens:

  1. Kampioen: (55) Artico (liz.545/T Artos * 20687/NL Comtesse van Brokert) – Wim Grevers, Winterswijk
  2. Reserve Kampioen: (50) Anne-man van Steenbergen (liz.512/T Alpenschnee * E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
  3. (51) Warney van Seadrift (liz.481/T Wulkan* E20319/T Sidney) – Rudy van der Zee
  4. (47) Walnut van de Doeze Hoeve (liz.481/T Wulkan * EL19762/NL Hester van de Landsard) – Frans Doeze Jager, Elst (OB)
  5. (49) Wulkin van de Overweg (liz.481/T Wulkan * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
  6. (53) Wouter van de Edelweiss (liz.481/T Wulkan * 20316/T Revanell) – Fam. Van den Berg, Arcen
  7. (48) Wauw-factor van Unique (liz.535/T Wesir * 20087/BE Hennessy) – Naomi Mak, Andijk
  8. (54) Adels Almwind van de Schotenshoeve (Hf.30827.S Adel * Hf.31327.S Abby van Seadrift) – E.J. & D.J. Schoterman-Van den Berg, Olst
  9. (52) Alex van het Tij (liz.471/T Amerigo * 20554/T Pumpkin van Beauvoorde) – Fam. Huibregtse, Vrouwenpolder

Merrieveulens, beste drie uit beide groepen:

  1. Kampioen: (58) Riley van de Edelweiss (liz.545/T Artos * 20382/T Ralissa) – Fam. Van den Berg, Arcen
  2. Reserve Kampioen: (66) Lente van de Twee Sluizen (liz.412/T Walzertraum * L20281/T Layana) – Marten-Jan Geelhoed, Kapel-Avezaath
  3. (62) Senna van Boslust (liz.535/T Wesir * L20550/NL Sarina) – Erik & Judith Bosch, ’t Harde
  4. (63) Savina van de Edelweiss (liz.541/T Stracato * 19534/T Shining) – Fam. Van den Berg, Arcen
  5. (72) Jessica Kato van de Bommelhoeve (liz.545/T Artos * Joy van ’t Ligterink) – Vera van Bommel, Reusel
  6. (67) April van ’t Leestensch Hof (liz.471/T Amerigo * 20681/NL Amalia) – Frank Smeltink, Wervershoof

 

eerste groep overige veulens:

4. (59) Felicia van de Sterm (liz.535/T Wesir * 20232/NL Friska van de Sterm) – Fam. Ruiter, Andijk
5. (61) Maeve van de Edelweiss (liz.546/T Memphis * 20517/T Manja) – Mandy Cuijpers-Thijssen, Velden
6. (56) Alafia van de Achterduijst (liz.566/T Morgenstern * 18422/T Alisha (Ster)) – Gijsbert Bouw, Nijkerk

tweede groep overige veulens:

4. (68) Lyva Lyana (liz.481/T Wulkan * Hf.30741.S Lilly van de Edelweiss) – Diana Rezel, Noordbergum
5. (64) Romy van de Kievit (liz.545/T Artos * L19743/NL Roos van de Kievit) – Sjraar Peeters, Venlo
6. (65) Gulia van de Lommerweide (liz.481/T Wulkan * 20684/NL Gulietta) – Bob Schouten, Babberich
7. (69) Jolien van de Edelweiss (liz.481/T Wulkan * P33742.S Jessica (Elite)) – Fam. Van den Berg, Arcen
8. (71) Fien Sofie van de Havezathe (liz.545/T Artos * 32543.S Finesa) – Ineke Rijnsaardt, Veenendaal

4- en 5-jarige merries met veulen:

  1. 1a. (30) E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen (liz.484/T Steuermann * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
  2. 1a. (31) 20681/NL Amalia (liz.295/T Novembernebel * EL19388/T Antarctica) – Frank Smeltink, Wervershoof
  3. 1a. (35) 20687/NL Comtesse van Brokert (liz.474/T Warus * Hf.28699.S Colette van Brokert (Elite)) – Wim Grevers, Winterswijk
  4. 1a. (32) L20550/NL Sarina (liz.410/T Sevruga * 19350/T Schysella) – Erik & Judith Bosch, ’t Harde
  5. 1a. (34) 20554/T Pumpkin van Beauvoorde (liz.484/T Steuermann * E20086/BE Pink) – Fam. Huibregtse, Vrouwenpolder
  6. 1a. (33) 20684/NL Gulietta (liz.482/T Sterndal * EL19275/T Gisana) – Bob Schouten, Babberich

6-jarige en oudere merries met veulen:

  1. 1a. (39) E20319/T Sidney (liz.431/T Woodland * PE18829/T Siendarella) – Rudy van der Zee, Dronten
  2. 1a. (38) E19762/NL Hester van de Landsard (liz.376/T Stakkato * 34.400.S Hexele (Elite)) – Frans Doeze Jager, Elst (OB)
  3. 1a. (40) 20316/T Revanell (liz.473/T Adrin * EL19369/T Rusola) – Fam. Van den Berg, Arcen
  4. 1a. (36) 20087/BE Hennessy (liz.350/T Stainz * PL17900/T Hilfa-Sonny) – Naomi Mak, Andijk

4-jarige en oudere merries zonder veulen:

  1. 1a. (41) Hf.30932.S Ariane van’t Jentink (VR11280 Winser-G * Hf.23967.K Ariska van’t Jentink) – Jan Oonk, Vragender
  2. 1a. (43) Helina (liz.472/T Sternwächter * 19488/T Hestia) – Carmen Heerebout, Hellevoetsluis
      – Stamboekopname: 7,7
  3. 1a. (44) Annemoon van de Achterduijst (liz.509/NL Woody van Seadrift * Hf.31780.S Amore van de Slandshof) – Fam. De Goei Benaja
      – Stamboekopname: 7,5
  4. 1a. (42) 202358/NL Charina van’t Ni’j Holthoes (liz.376/T Stakkato * 30786.S Charita van’t Ni’j Holthoes) – Fam. Damkot-Ten Dolle, Winterswijk Brinkheurne

Ereklasse (niet geplaatst):

(45) P.33.742.S Jessica (Elite) (1514 Nabucco * E14732 Jutta-Jeruse) – Fam. Van den Berg, Arcen
(46) Hf.29278.S Anika van ’t Jentink (BZ21112 Armstrong * Hf.23967.K Ariska van’t Jentink) – Jan Oonk, Vragender

Algemeen Kampioenschap:

Kampioen: (30) E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen (liz.484/T Steuermann * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
Reserve Kampioen: (39) E20319/T Sidney (liz.431/T Woodland * PE18829/T Siendarella) – Rudy van der Zee, Dronten

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.