Kampioen en reservekampioen Merries met de juryleden (meer foto’s volgen binnenkort)
(copyright foto: NHPS)
Uitslagen keuringsdagen NHPS vrijdag 9 augustus en zaterdag 10 augustus 2019 in Houten
Vrijdag 9 augustus
1-jarige merries:
1.) Jessy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
2.) Lyvana – Diana Rezel, Noordbergum
3.) Alpine van de Achterduijst – Teus Donkersteeg, Lunteren
4.) Ribella – Marten-Jan Geelhoed, Kapel-Avezaath
5.) Monthana – Wiel van de Kerkhof, Lomm
6.) Hummer van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
7.) Vito van de Achterduijst – Teus Donkersteeg, Lunteren
8.) Kia van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
9.) Heike van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
2-jarige merries:
1.) Fionda – familie Van der Es, Onnen
2.) Gulietta – Bob Schouten – Duiven
3.) Arianna – Hans van den Berg, Arcen
4.) Avita van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
5.) Chifa van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
6.) Guessy van de Flammert – Marjolein Sondorp, Zaandam
3-jarige merries:
1.) Anne-Marie van Steenbergen (aangewezen voor Elitekeuring) – familie Van der Es, Onnen
2.) Favory – Wim Oolman, Harfsen
3.) Happyday – Wim Oolman, Harfsen
4.) Lycara – Maaike van Rijn, Amstelveen
5.) Caprice van Brokert – Mira Samberg, Baak
6.) Adella – Geart & Jeroen Ludema, Doorwerth
7.) Esmeralda van ’t Friede – familie Stoks, Westervoort
8.) Helga van de Heuvel – Ed Sinnecker, Hoogwoud
9.) Belina van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
10.) Callan van Tasunka – Ed Sinnecker, Hoogwoud
11.) Alissa – Natasha Blik, Assen
Kampioenschap Jeugd:
Jeugdkampioen: Anne-Marie van Steenbergen, familie Van der Es, Onnen
Reserve Jeugdkampioen: Jessy van de Edelweiss, Hans van den Berg, Arcen
Verrichtingsproef merries:
Geslaagd met resultaat ‘zeer goed’: Safiera – Ton Verschoor, Woudrichem
deelproef aangespannen in 2019; deelproef onder het zadel in 2018
Zaterdag 10 augustus
Hengstveulens, eerste groep:
1.) Shivan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
2.) Novey van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
3.) Maxxis van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
4.) Ashton van Steenbergen – familie Van der Es, Onnen
5.) Starjoy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
6.) Starcky van de Sterm – familie Ruiter, Andijk
Hengstveulens, tweede groep:
1.) Aurin van ’t Leestenschhof – Frank Smeltink, Wervershoof
2.) Watch Me van de Zuidhove – Wesley Heijink, Hellevoetsluis
3.) Aviemore van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
4.) Wembley van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
5.) Moreland van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
6.) Aberdeen van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Hengstveulens, eindring:
Kampioen Hengstveulens: Shivan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Reservekampioen Hengstveulens: Aurin van ’t Leestenschhof – Frank Smeltink, Wervershoof
Tweede reservekampioen Hengstveulens: Watch Me van de Zuidhoeve – Wesley Heijink, Hellevoetsluis
Merrieveulens, eerste groep:
1.) Hasna van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
2.) Calissa van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk
3.) A-Queen van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
4.) Fedira van de Overweg – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
5.) Rosa van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
6.) Lynnea – Diana Rezel, Noordbergum
7.) Wizzle van de Tschögglberg – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham
8.) Brescia van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
Merrieveulens, tweede groep:
1.) Marit van de Overweg – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
2.) Anne-Mar van Steenbergen – familie Van der Es, Onnen
3.) Alouette Abby van de Schotenshoeve – E.J. Schoterman & D.J. van den Berg, Olst
4.) Hilton van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
5.) Helvera van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
6.) Barlena van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
7.) O’Fiori van ’t Loisveld – D.C.M. van den Berg, Wellerlooi
Merrieveulens, eindring:
Kampioen Merrieveulens: Hasna van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
Reservekampioen Merrieveulens: Calissa van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk
Tweede reservekampioen Merrieveulens: Marit van de Overweg – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
Merries met veulen, 5 jaar en ouder:
1.) Mandela – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
2.) Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Noordbergum
3.) Ariane van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
4.) Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
5.) Anne-Do van Steenbergen – familie Van der Es, Onnen
6.) Friska van de Sterm – familie Ruiter, Andijk
7.) Roos van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
Merries met veulen, 4 jaar:
1.) Valina – familie Van der Es, Onnen
2.) Viana – Frank Smeltink, Wervershoof
3.) Olympia – Hans van den Berg, Arcen
4.) Catell van ’t Jansveld – Wesley Heijink, Hellevoetsluis
5.) Hannah van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
6.) Madam-Madrid – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
7.) Helly – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst OB
Merries zonder veulen, 4 jaar en ouder:
1.) Lenthe-Lorén van de Smidshof – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen
2.) Revanell – Hans van den Berg, Arcen
3.) Bahia – Mariska Krowinkel, Hoek van Holland
4.) Saar van het Lijnland – Céline Sijbrandij, Bovenkarspel
5.) Roxy van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
6.) Maeryn van de Twee Sluizen – Maaike van Rijn, Amstelveen
7.) Charina van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
8.) Alison oet de Broekstreek – Marieke Rozema, Ekehaar
Kampioenschap:
Kampioen Merries: Mandela – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
Reservekampioen Merries: Lenthe-Lorén van de Smidshof – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen
NB: Regels voor het gebruik van foto’s: Het is niet toegestaan de getoonde foto’s op te slaan om ze daarna te publiceren, op welke media dan ook. Wilt u foto’s plaatsen, is het mogelijk deze te bestellen.
Copyright 2018 NHPS
Privacy verklaring NHPS