Uitslagen zomerkeuring 2018
Uitslagen Jubileumkeuring NHPS op vrijdag 10 augustus en zaterdag 11 augustus 2018 in Houten
Vrijdag 10 augustus
1-jarige merries:
1.) Arianna – Hans van den Berg, Arcen
2.) Comtesse van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk
3.) Gulietta – Bob Schouten, Duiven
4.) Amora – Familie Van der Es, Onnen
5.) Hayla van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
2-jarige merries:
1.) Anne-Marie van Steenbergen – Familie Van der Es, Onnen
2.) Adella – Jeroen Ludema, Koudum
3.) Joanne van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
3-jarige merries:
1.) Valina – Familie Van der Es, Onnen
2.) Viana – Frank Smeltink, Wervershoof
3.) Roxy van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
4.) Olympia – Hans van den Berg, Arcen
5.) Madam-Madrid – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen
6.) Forinta van de Sterm – Familie Ruiter, Andijk
7.) Felicità van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
8.) Balouna – Jeroen Ludema, Koudum
9.) Helly – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst OB
10.) Hannah van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
11. Fedila – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen
12.) Safiera – Ton Verschoor, Woudrichem
13.) Amanda van de Achterduijst – Marije Lieferink, Limmen
Kampioenschap:
Jeugdkampioen: Valina – Familie Van der Es, Onnen
Reserve Jeugdkampioen: Viana – Frank Smeltink, Wervershoof
Verrichtingsproeven merries:
Met goed resultaat afgelegd:
Labonita – eigenaar: Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld (deelproef onder het zadel)
Safiera – eigenaar: Ton Verschoor, Woudrichem (deelproef onder het zadel)
Roxy van de Kievit – eigenaar: Sjraar Peeters, Venlo (onder het zadel en aangespannen)
Zaterdag 11 augustus:
Hengstveulens, eerste groep:
Waylon van Broen’nberg – Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld
Wally van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
Waylan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Aston van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Nathan van de Tschogglberg – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham
Winter van de Valkenberg – W.R. van den Kerkhof, Lomm
Woods van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Hengstveulens, tweede groep:
Adonis – Wim Grevers, Winterswijk
Alexander van ’t Broek – Wim Oolman, Harfsen
Alpinestar van Steenbergen – Familie Van der Es, Onnen
Wuppey van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten
Maximus fan ‘e Melkemahoeve – Afke Holtrop, Hurdegaryp
Hengstveulens, eindring:
Kampioen Hengstveulens: Waylon van Broen’nberg – Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld
Reservekampioen Hengstveulens: Adonis – Wim Grevers, Winterswijk
Tweede reserve Hengstveulens: Alexander van ’t Broek – Wim Oolman, Harfsen
Merrieveulens, eerste groep:
Lyvana – Diana Rezel, Noordbergum
Jess van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Hummer van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Izzy Top van ’t Loisveld – Niels Toma en Désirée van den Berg
Any-Star van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
Andey van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
Flair van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
Charmayne van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
Aubrynn – Nikita van Veenendaal, Arnhem
Merrieveulens, tweede groep:
Adellina Abby van de Schotenshoeve – E.J. Schoterman en D.J. van den Berg, Olst
Jessy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Berna van de Valkenberg – W.R. van den Kerkhof, Lomm
Kia van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Havana van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Aivy van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
Heike van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
Ferrari van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Fina van de Sterm – Familie Ruiter, Andijk
Merrieveulens, eindring:
Kampioen Merrieveulens: Lyvana – Diana Rezel, Noordbergum
Reservekampioen Merrieveulens: Adellina Abby van de Schotenshoeve – E.J. Schoterman en D.J. van den Berg, Olst
2e Reserve Merrieveulens: Jessy van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Merries met veulens, 4 t/m 7 jaar:
1.) Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB
2.) Roos van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
3.) Askira – Gijsbert Bouw, Nijkerk
4.) Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
5.) Malis – Wim Oolman, Harfsen
6.) Anne-Do van Steenbergen – Familie Van der Es, Onnen
7.) Charina van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
Merries met veulen 8 jaar en ouder:
1.) Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Noordbergum
2.) Anika van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
3.) Jessica – Hans van den Berg, Arcen
4.) Ariane van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
5.) Holiday II van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
5.) Fresa – Familie Ruiter, Andijk
5.) Aura – Nikita van Veenendaal, Arnhem
Merries zonder veulen, 4 jaar en ouder:
1.) Friska van de Sterm – Familie Ruiter, Andijk
2.) Hannalee van de Doeze Hoeve – Liv den Duijn, Huissen
3.) Valerie fan ‘e Melkemahoeve – Simone de Vries, Opende
Kampioenschap:
Kampioen Merries: Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB
Reservekampioen Merries: Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Noordbergum