Uitslagen keuringsdagen NHPS op vrijdag 11 augustus en zaterdag 12 augustus 2017 in Houten
Vrijdag 11 augustus
1-jarige merries:
1.) Anne-Marie van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen
2.) Landey van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten
3.) Esmeralda van ’t Friede – J.J.G. Frencken, Ospel
4.) Santana – Hans van den Berg, Arcen
5.) Adella – Jeroen Ludema, Koudum
6.) Lycara – Diana Rezel, Wouterswoude
7.) Chavah van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
8.) Sahira – Jan te Kulve, Winterswijk Kotten
9.) Rimella – Jan te Kulve, Winterswijk Kotten
10.) Robina van ’t Oudbroek – Ton Verschoor, Woudrichem
11.) Callan van Tasunka – Ed Sinnecker, Hoogwoud
12.) Helga van de Heuvel – Ed Sinnecker, Hoogwoud
2-jarige merries:
1.) Valina – Miep van der Es, Onnen
2.) Viana – Frank Smeltink, Wervershoof
3.) Olympia – Hans van den Berg, Arcen
4.) Forinta van de Sterm – fam. Ruiter, Andijk
5.) Helly – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst OB
6.) Roxy van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
7.) Balouna – Jeroen Ludema, Koudum
8.) Hannah van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
9.) Florensa van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
10.) Rustika – Jan te Kulve, Winterswijk Kotten
3-jarige merries:
1.) Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
2.) Malis – Wim Oolman, Harfsen
3.) Kapriola – Gijsbert Bouw, Nijkerk
4.) Labonita – Miranda Lotgerink Bruinenberg-te Riet, Saasveld
5.) Infinity van ’t Loisveld – Niels Toma, Wellerlooi
6.) Ladina – Manon Dijcks, Sint Odiliënberg
Kampioenschap:
Jeugdkampioen: Valina – Miep van der Es, Onnen
Reserve Jeugdkampioen: Anky van Seadrift – Nico van der Zee, Dronten
Zaterdag 12 augustus
Hengstveulens, 1e groep:
Apache van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen
Sterner – Diana Rezel, Wouterswoude
Stan van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Avarno van de Schotenshoeve – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst
Naud van de Tschogglberg – Ingrid Stoker-Kraaijenzank, Drogeham
Stach van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
Walito van ’t Loisveld – Niels Toma, Wellerlooi
Hengstveulens, 2e groep:
Stanley van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten
Ward van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Stepp van de Flammert – Jan Beumers en Annie de Jong, Afferden
Nitro van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
Nardus van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Stylano van Jonkershof – Hennie Jonkers, Westerbeek
Nardia van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Hengstveulens, eindring:
Kampioen hengstveulens: Stanley van Seadrift – Rudy van der Zee, Dronten
Reserve kampioen hengstveulens: Ward van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
2e Reserve hengstveulens: Apache van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen
Merrieveulens, 1e groep:
Helaine van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
Ramila van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Arina Abby van de Schotenshoeve – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst
Lenora van ‘e Melkemahoeve – Afke Holtrop, Hurdegaryp
Roxenn van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
Avita van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
Hyacinte van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Basili van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Merrieveulens, 2e groep:
Comtesse van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk
Annemoon van de Achterduijst – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Chifa van ’t Ni’j Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
Hayla van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Barley van de Valkenberg – Wiel van de Kerkhof, Lomm
Lana – Ad Rombouts, Hilvarenbeek
Merrieveulens, eindring:
Kampioen merrieveulens: Helaine van de Doeze Hoeve – Frans Doeze Jager, Elst OB
Reserve Kampioen merrieveulens: Ramila van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
2e Reserve merrieveulens: Arina Abby van de Schotenshoeve – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst
Merries met veulen, 4 t/m 8 jaar:
1.) Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB
2.) Anne-Do van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen
3.) Abby van Seadrift – Evert Schoterman en Dinet van den Berg, Olst
4.) Lizah – Afke Holtrop, Hurdegaryp
5.) Roos van de Kievit – Sjraar Peeters, Venlo
6.) Holiday II van de Edelweiss – Hans van den Berg, Arcen
Merries met veulen, 9 jaar en ouder:
1.) Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel, Wouterswoude
2.) Anika van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
3.) Colette van Brokert – Wim Grevers, Winterswijk
4.) Ariane van ’t Jentink – Jan Oonk, Vragender
5.) Jessica – Hans van den Berg, Arcen
6.) Luna van de Sterregaard – Ad Rombouts, Hilvarenbeek
Merries zonder veulen, 4 jaar en ouder:
1.) Friska van de Sterm – fam. Ruiter, Andijk
2.) Lenthe-Lorén van de Smidshof – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen
3.) Charina van ’t Ni’j |Holthoes – Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
4.) Loletta – Ella Willemsen-van Eerde, Groessen
5.) Fresa – fam. Ruiter, Andijk
6.) Sissy – David de Goei, Buren Gld.
Kampioenschap merries:
Kampioen merries: Hester van de Landsard – Frans Doeze Jager, Elst OB
Reserve Kampioen merries: Anne-Do van Steenbergen – Miep van der Es, Onnen