Uitslagen keuringsdagen NHPS, 12 en 13 augustus 2016 in Houten
Merries met veulen – 6 jaar en ouder
1a. Klasse:
1) 3 – Lilly van de Edelweiss – V. Wallenstein; M. Levana (Elite); E. Diana Rezel, Wouterswoude
2) 6 – Joy van de Edelweiss (Elite) – V. Allacher (Pref.); M. Jessica (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
3) 2 – Anika van ’t Jentink – V. Armstrong-E; M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
4) 4 – Holiday II van de Edelweiss (Elite) – V. Nassau; M. Hondura; E. Hans van den Berg, Arcen
5) 8 – Nadira – V. Nihilist; M. Natena; E. Maartje van den Oord, Rosmalen
1b. Klasse:
6) 73 – Abby van Seadrift – V. Neidhart; M. Alisha (Ster); E. Evert & Dinet Schoterman-van den Berg, Olst
7) 7 – Brianna van de Valkenberg – V.Stakkato; M. Baccara II; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
8) 5 – Cayen van Tasunka – V. Whetu; M. Cintia; E. Ed Sinnecker, Hoogwoud
Merries met veulen – 6 jaar en ouder
1a. Klasse:
1) 3 – Lilly van de Edelweiss – V. Wallenstein; M. Levana (Elite); E. Diana Rezel, Wouterswoude
2) 6 – Joy van de Edelweiss (Elite) – V. Allacher (Pref.); M. Jessica (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
3) 2 – Anika van ’t Jentink – V. Armstrong-E; M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
4) 4 – Holiday II van de Edelweiss (Elite) – V. Nassau; M. Hondura; E. Hans van den Berg, Arcen
5) 8 – Nadira – V. Nihilist; M. Natena; E. Maartje van den Oord, Rosmalen
1b. Klasse:
6) – Abby van Seadrift – V. Neidhart; M. Alisha (Ster); E. Evert & Dinet Schoterman-van den Berg, Olst
7) 7 – Brianna van de Valkenberg – V.Stakkato; M. Baccara II; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
8) 5 – Cayen van Tasunka – V. Whetu; M. Cintia; E. Ed Sinnecker, Hoogwoud
Merries met veulen – 4 en 5 jaar
1a. Klasse:
1) Anne-Do van Steenbergen – V. Adel; M. Anne-Rosa van Steenbergen; E. Miep van der Es, Onnen
2) Roos van de Kievit – V. Stakkato; M. Roszein; E. Sjraar Peeters, Venlo
3) Issy – V. Bergdorf; M. Ilena; E. Fabienne van Olderen, Ede
4) Tess van de Edelweiss – V. Stakkato; M. Trisha (Elite); E. Corné Bouwens, ‘s-Gravenpolder
5) Lynn – V. Stakkato; M. Lilly van de Edelweiss; E. Diana Rezel, Wouterswoude
1b. Klasse:
6) Alyvia-Aura van ’t Kwetternest – V. Standing Ovation; M. Aura III; E. Sandra van Doeveren, Blije
7) Milou – V. Abel (Sport); M. Malea (Elite); E. Miep van der Es, Onnen
Merries zonder veulen – 4 jaar en ouder:
1a. Klasse:
1) Ariane van ’t Jentink – V. Winser-G (Sport); M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
2) Heyett – V. Alpenstein; M. Hera; E. Corné Bouwens, ’s-Gravenpolder
3-jarige merries (stamboekopname):
1) Rafiea – V. Stilton; M. Rivella (PE); E. Hans van den Berg, Arcen
2) Ailey van Seadrift – V. Nordtirol; M. Alisha (Ster); E. Nico van der Zee, Dronten
3) Lizah – V. Stakkato; M. Lilly van de Edelweiss; E. Afke Holtrop, Hurdegaryp
4) Hare Majesteit van de Roosestee – V. Stakkato; M. Hexele (Elite); E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
2-jarige merries:
1) Anky van Seadrift – V. Sternwächter; M. Alisha (Ster); E. Nico van der Zee, Dronten
2) Malis – V. Novembernebel; M. Maruna (P); E. Wim Oolman, Harfsen
3) Kapriola – V. Nostalgie; M. Kalinda; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
4) Chiara van ’t Ni’j Holthoes – V. Stakkato; M. Charita van ‘t Ni’j Holthoes; E. Wilna Damkot, Winterswijk
1-jarige merries:
1) Valina – V. Sternwächter; M. Valerie (EL); E. Miep van der Es, Onnen
2) Olympia – V. Sternwächter; M. Orchidea (P); E. Hans van den Berg, Arcen
3) Safiera – V. Nostalgie; M. Sonate (L); E. Ton Verschoor, Woudrichem
4) Fedila – V. Bergdorf; M. Farfalla; E. Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen
5) Balouna – V. Woodland; M. Braveheart (E); E. Jeroen Ludema, Koudum
6) Neriva van de Tolberg – V. Similaun; M. Nifredil; E. Doranka Groote, Meeden
7) Rosa van het Oudbroek – V. Stakkato; M. Roque (EL); E. Ton Verschoor, Woudrichem
8) Roxy van de Kievit – V. Namurai; M. Roos van de Kievit; E. Sjraar Peeters, Venlo
9) Maja oet de Broekstreek – V. Walzertraum; M. Melissa van de Wortel (E); E. Marieke Rozema, Ekehaar
10) Charlotte van de Edelweiss – V. Namurai; M. Caramoon; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
11) Amanda van de Achterduijst – V. Nassau; M. Amorè van Slandshof; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
Hengstveulens:
Stunning – V. Starfire; M. Lilly van de Edelweiss; E. Diana Rezel, Wouterswoude
N’Joy van de Edelweiss – V. Namurai; M. Joy van de Edelweiss (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
Novaxi van de Schotenshoeve – V. Namurai; M. Linsey van Seadrift; E. Evert & Dinet Schoterman-v.d. Berg, Olst
Starlight van ’t Jentink – V. Starfire; M. Anika van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
Marengo’s Little Lord van ’t Jentink – V. Marengo-R; M. Ariska van ’t Jentink; E. Jan Oonk, Vragender
Navaro van Jonkershof – V. Namurai; M. Rozanne; E. Henny Jonkers, Westerbeek
Merrieveulens, geb. vóór 25 april:
Anne-Marie van Steenbergen – V. Steuermann; M. Anne-Do van Steenbergen; E. Miep van der Es, Onnen
Tirza van de Edelweiss – V. Namurai; M. Tess van de Edelweiss; E. Hans van den Berg, Arcen
Hannah van de Edelweiss – V. Namurai; M. Hacer; E. Hans van den Berg, Arcen
Infinity – V. Almquell; M. Issy; E. Fabiënne van Olderen, Ede
Montana van de Achterduijst – V. Nassau; M. Maseru; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
Arax Abby van de Schotenshoeve – V. Stakkato; M. Abby van Seadrift; E. Evert & Dinet Schoterman-v.d. Berg, Olst
Sterre van Jonkershof – V. Starfire; M. Summer; E. Henny Jonkers, Westerbeek
Nikela van de Hagendoorn – V. Arik; M. Nadira; E. Maartje van den Oord, Rosmalen
Bella van de Valkenberg – V. Namurai; M. Brianna van de Valkenberg; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
Rayza van de Kievit – V. Namurai; M. Roos van de Kievit; E. Sjraar Peeters, Venlo
Merrieveulens, geboren ná 24 april:
Lycara – V. Namurai; M. Lynn; E. Diana Rezel, Wouterswoude
Landey van Seadrift – V. Sternwächter; M. Nativa vom Stöckerhof (E); E. Rudy van der Zee, Dronten
Belina van de Valkenberg – V. Namurai; M. Baccara II; E. W.R. van de Kerkhof, Lomm
Caprice van Brokert – V. Namurai; M. Casillasa; E. Wim Grevers, Winterswijk Henxel
Harayda van de Edelweiss – V. Starfire; M. Holiday II van de Edelweiss (Elite); E. Hans van den Berg, Arcen
Chavah van ’t Ni’j Holthoes – V. Starfire; M. Charita van ’t Ni’j Holthoes; E. Wilna Damkot, Winterswijk Brinkheurne
Virginia van de Achterduijst – V. Nassau; M. Villara; E. Gijsbert Bouw, Nijkerk
Alissa – V. Adel; M. Alyvia-Aura van ’t Kwetternest; E. Sandra van Doeveren, Blije
Callan van Tasunka – V. Namurai; M. Cayen van Tasunka; E. Ed Sinnecker, Hoogwoud
Zoë van Jonkershof – V. Arlando van Jonkershof; M. J’Adore; E. Henny Jonkers, Westerbeek
Kampioenen:
Merrieveulens:
Kampioen: Anne-Marie van Steenbergen – Miep van der Es
Res. Kampioen: Lycara – Diana Rezel
3e op tal: Landey van Seadrift – Rudy van der Zee
Hengstveulens
Kampioen: Stunning – Diana Rezel
Res.Kampioen: N’Joy van de Edelweiss – Hans van den Berg
3e op tal: Novaxi van de Schotenshoeve – Evert & Dinet Schoterman-van den Berg
Jeugd
Jeugdkampioen: Anky van Seadrift – Nico van der Zee
Res. Jeugdkampioen: Malis – Wim Oolman
Merries
Algemeen kampioen: Lilly van de Edelweiss – Diana Rezel
Algemeen Res.Kampioen: Joy van de Edelweiss – Hans van den Berg