Links de algemeen kampioen van 2022 E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen van de familie Van der Es en rechts de algemeen reserve kampioen van 2022 Izzy Top van het Loïsveld van Niels Toma en Désirée van den Berg.
Ondanks dat we de keuring op het laatste moment moesten verzetten vanwege het weer een week eerder is het toch gelukt om een mooie keuring neer te zetten. Hieronder de uitslagen van onze zomerkeuring van 2022 en hier de links naar de websites van onze fotografen op beide dagen:
Foto’s vrijdag – Theo Janssen
Foto’s zaterdag – Yvonne Termeer
Vrijdag 19 augustus
3-jarige merries (tussen haakjes het resultaat van de stamboekopname)
1. (4) A-Queen van ‘t Jentink (liz.514/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van ‘t Jentink) – Jan Oonk, Vragender (7,9)
2. (11) Moderosa van de Veldwijk (liz.521/T Wales * Hf.31384.S Modesta van de Veldwijk) – Walter Bretveld & Ellen Waenink (7,7)
3. (12) Marit van de Overweg (liz.531/T Sterngold * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen (7,7)
4. (10) Thayra (liz.412/T Walzertraum * E20188/T Thorina) – Fam. Van den Berg, Arcen (7,7)
5. (1) Borgia (liz.481/T Wulkan * L19415/T Bellamie) – Jens Frankena, St. Nicolaasga (7,6)
6. (3) Nova van de Haflingerhoeve (Schach * Nikita van de Haflingerhoeve) – Lorie Kuenen, Melderslo (7,4)
7. (7) Hasna van de Doeze Hoeve (liz.512/T Alpenschnee * 20372/T Hannah van de Doeze Hoeve) – Frans Doeze Jager, Elst (7,4)
8. (8) Wizzle van de Tschögglberg (liz.486/T Namurai * Hf.28276.S Walicia van de Edelweiss) – Ingrid Stoker-Kraaijenzank (7,4)
9. (9) Barlena van de Valkenberg (liz.295/T Novembernebel * 32.551.S Baccara II) – W.R. van den Kerkhof, Lomm (7,4)
10. (2) Nila (liz.410/T Sevruga * PL18555/T Nikoletta) – Edwin Jansen, Zevenaar (7,4)
11. (13) Hilton van de Achterduijst (liz.491/T Abitte * 20091/NL Hare Majesteit van de Roosestee) – Gijsbert Bouw, Nijkerk (7,3)
12. (5) Amara van ‘t Jentink (Winser-G * Hf.23967.K Ariska van ‘t Jentink) – Jotineke Kroesen-Diesbergen, Hengelo (7,2)
2-jarige merries
1. (20) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen
2. (15) Aria (liz.519/T Sonnwendstein * L20276/T Aspirata) – Fam. Van der Es, Onnen
3. (18) Karola (liz.472/T Sternwächter * E19791/T Kamila) – Frank Smeltink, Wervershoof
4. (19) Marah van ‘t Ni’j Holthoes (liz.376/T Stakkato * L19108/T Mandela) – Fam. Damkot-Ten Dolle, Winterswijk Brinkheurne
5. (17) Hara (liz.487/T Belando * E20421/T Helea) – Diana Rezel, Noordbergum
6. (16) Erula (liz.519/T Sonnwendstein * 19796/T Eleina) – Sjraar Peeters, Venlo
7. (21) Heleen van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20375/NL Heleen van de Doeze Hoeve) – Hetty Doeze Jager-Heesbeen, Elst
8. (14) Aliena (liz.471/T Amerigo * L19887/T Acina-Amanda) – Erik & Judith Bosch, ‘t Harde
1-jarige merries
1. (29) Salandra (liz.412/T Walzertraum * P18795/T Sunlight) – Walter Bretveld & Ellen Waenink, Ruurlo
2. (27) Sellin van ‘t Leestensch Hof (liz.471/T Amerigo * E19810/T Sellie) – Frank Smeltink, Wervershoof
3. (26) Anika (liz.532/T Nobianco * PE18276/T Aisha) – Frans Doeze Jager, Elst
Overige jaarlingen zijn niet geplaatst, op catalogusvolgorde:
4. (23) Talisea (liz.542/T Manhattan * E20342/T Taiomy) – Fam. Van der Es, Onnen
4. (24) Tawina (liz.511/T Amoroso * 19977/T Takari – Marlies Bettonvil, Nijmegen
4. (28) Amaia van Steenbergen (liz.455/T Maigold * 20685/NL Amora) – Fam. Van der Es, Onnen
4. (30) Senna van Boslust (liz.535/T Wesir * L20550/NL Sarina) – Erik & Judith Bosch, ‘t Harde
4. (32) Lente van de Twee Sluizen (liz.412/T Walzertraum * L20281/T Layana) – Marten-Jan Geelhoed, Kapel-Avezaath
4. (33) Rabella (liz.510/T Stratos * PE18953/T Rabea) – Fam. Van den Berg, Arcen
4. (34) April van ‘t Leestensch Hof (liz.471/T Amerigo * 20681/NL Amalia) – Frank Smeltink, Wervershoof
4. (35) Lyva Lyana (liz.481/T Wulkan * 30741.S Lilly van de Edelweiss) – Diana Rezel Noordbergum.
Jeugdkampioenschap
Jeugdkampioen: (4) A-Queen van ‘t Jentink (liz.514/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van ‘t Jentink) – Jan Oonk, Vragender
Res. Jeugdkampioen: (20) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoyen
Rechts jeugdkampioen A-Queen van ‘t Jentink van Jan Oonk en links reservekampioen Milou van de Overweg van Jan-Willem van Dijk
Zaterdag 20 augustus
Hengstveulens
1. Kampioen: (44) Steyn van ‘t Leestensch Hof (liz.514/T Sternkönig * 20681/NL Amalia) – Frank Smeltink, Wervershoof
2. Reserve kampioen: (37) Aeden van ‘t Leestensch Hof (liz.512/T Alpenschnee * 20368/NL Viana) – Frank Smeltink, Wervershoof
3. 2e Reserve kampioen: (40) Waldi van de Edelweiss (liz.481/T Wulkan * PE19477/T Sylvana) – Fam. Van den Berg, Arcen
4. (38) Woodstock van de Doeze Hoeve (liz.481/T Wulkan * E19762/NL Hester van de Landsard) – Frans Doeze Jager, Elst (OB)
5. (41) Aladdin van ‘t Broek (liz.512/T Alpenschnee * 20229/NL Malis) – Wim Oolman, Harfsen
6. (45) Arno van de Edelweiss (liz.545/T Artos * 20382/T Ralissa) – Fam. Van den Berg, Arcen
7. (42) Brisbane van de Achterduijst (liz.373/T Bergdorf * 20831/NL Hummer van de Achterduijst) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
8. (46) Steef van de Ooste (liz.572/T Stubenkönig * 20534/T Adella) – Geart & Jeroen Ludema, Renkum
9. (47) Mylo van de Donkersteeg (liz.566/T Morgenstern * 20228/NL Anky van Seadrift) – Teus & Annemiek Donkersteeg, Lunteren
Rechts kampioenshengstveulens Steyn van ‘t Leestensch Hof en links reserve kampioen Aeden van ‘t Leestensch Hof, beide van Frank Smeltink.
Merrieveulens
Merrieveulens groep 1
1. (50) Amaney van Seadrift (liz.572/T Stubenkönig * L19887/T Acina-Amanda) – Nico van der Zee, Dronten
2. (58) Anne-Karsu van Steenbergen (liz.451/T Nostalgie * E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
3. (55) Mette-Madrid van de Overweg (liz.572/T Stubenkönig * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
4. (54) Harper van ‘t Leestensch Hof (liz.514/T Sternkönig * PL18838/T Hannah) – Frank Smeltink, Wervershoof
5. (49) Adelaide van de Achterduijst (liz.566/T Morgenstern * 20160/T Askira) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
6. (52) Clare van de Achterduijst (liz.576/T Starkmann * L20302/T Celina) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
7. (56) Maleny van de Achterduijst (liz.373/T Bergdorf * 20829/NL Milara) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
8. (57) Amika van de Weeldijk (liz.357/T Neidhart * Hf.32997 Alicia van de Wamberg) Huib van Dijk, ‘s-Gravenpolder
Merrieveulens groep 2
1. (60) Malibeau van ‘t Ni’j Holthoes (liz.545/T Artos * L19108/T Mandela) – Fam. Damkot-Ten Dolle, Winterswijk Brinkheurne
2. (62) Coraly van Brokert (liz.545/T Artos * 20687/NL Comtesse van Brokert) – Wim Grevers, Winterswijk
3. (61) Rachelle van de Edelweiss (liz.481/T Wulkan * 20316/T Revanell) – Fam. Van den Berg, Arcen
4. (65) Mayra (liz.412/T Walzertraum * 19784/T Miranya) – Bob Schouten, Babberich
5. (63) Misty van de Kievit (liz.455/T Maigold * 20039/T Midi) – Sjraar Peeters, Venlo
6. (68) Vienna van de Donkersteeg (liz.566/T Morgenstern * 20834/NL Vito van de Achterduijst) – Teus & Annemiek Donkersteeg, Lunteren
7. (64) Syra van ‘t Leestensch Hof (liz.535/T Wesir * E19810/T Sellie) – Frank Smeltink, Wervershoof
8. (59) Phoebe van het Tij (568/BE Amazing Star van Beauvoorde * 20554/T Pumpkin van Beauvoorde) – Fam. Huibregtse, Vrouwenpolder
9. (67) Alexis van ‘t Jentink (liz.572/T Stubenkönig * Hf.30932.S Ariane van ‘t Jentink) – Jan Oonk, Vragender
Merrieveulens groep 3
1. (72) Andorra van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20833/NL Alpine van de Achterduijst) – Teus & Annemiek Donkersteeg, Lunteren
2. (71) Fieke van de Dorskamp (liz.563/T Steinadler * 19711/T Fea) – Jacobine Rekers-Kapinga, Wageningen
3. (76) Hanneke van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20372/NL Hannah van de Doeze Hoeve) – Frans Doeze Jager, Elst (OB)
4. (77) Hanne (liz.545/T Artos * Hf.29905 Hilke van de Edelweiss) – Gemeente Culemborg, Culemborg
5. (73) Arsanta van ‘t Jentink (liz.545/T Artos * 20682/T Avita van ‘t Jentink) – Jan Oonk, Vragender
6. (78) Alice van de Achterduijst (liz.566/T Morgenstern * P18422/T Alisha) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
7. (69) Roxy van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20832/T Ribella) – Teus & Annemiek Donkersteeg, Lunteren
8. (74) Hilty van de Hooidijk (liz.545/T Artos * 19926/NL Hacer) – Corné Bouwens, Hoedekenskerke
9. (70) Maxime van de Valkenberg (liz.545/T Artos * 20828/NL Monthana) – W.R. Van den Kerkhof, Lomm
Kampioenschap merrieveulens
Kampioen: (60) Malibeau van ‘t Ni’j Holthoes (liz.545/T Artos * L19108/T Mandela) – Fam. Damkot-Ten Dolle, Winterswijk Brinkheurne
Reserve kampioen: (72) Andorra van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20833/NL Alpine van de Achterduijst) – Teus & Annemiek Donkersteeg, Lunteren
2e reserve kampioen: (50) Amaney van Seadrift (liz.572/T Stubenkönig * L19887/T Acina-Amanda) – Nico van der Zee, Dronten
Links kampioensmerrieveulen Malibeau van ‘t Ni’j Holthoes van de familie Damkot-Ten Dolle en rechts reserve kampioen Andorra van de Donkersteeg van Teus en Annemiek Donkersteeg.
4-jaar en oudere merries zonder veulen (bij stamboekopname staat het resultaat tussen haakjes)
1. (86) Izzy Top van ‘t Loïsveld (liz.518/T Stellan * Hf.29345.S Isabel van ‘t Broek) – Niels Toma & Désirée van den Berg, Wellerlooi (7,9)
2. (89) L20797/T Sola (liz.483/T Narkas * 20169/T Smilla) – Fam. Van den Berg, Arcen
3. (80) E20319/T Sidney (liz.431/T Woodland * PE18829/T Siendarella) – Rudy van der Zee, Dronten
4. (109) Flair van de Doeze Hoeve (liz.423/GB Monsoon * 32.543.S Finese) – Yvette van Wichen-Schilte, Elst (7,6)
5. (82) Tamina (Hf.30827.S Adel * Tasia) – Geert Rozema, Ekehaar (7,6)
6. (81) 20542/NL Belina van de Valkenberg (liz.486/T Namurai * 32.551.S Baccara II) – W.R. van den Kerkhof, Lomm
7. (87) Havana van de Edelweiss (liz.423/GB Monsoon * Hf.31643.S Holiday II van de Edelweiss) – Niels Toma & Désirée van den Berg, Wellerlooi (7,5)
8. (83) Heike van de Doeze Hoeve (liz.474/T Warus * E19762/NL Hester van de Landsard) – Reina van der Til, Schuinesloot (7,4)
9. (79) Amalia (liz.292/T Windspiel * Hf.K.3891 Alda) – L.W.M. Corstjens, Neeritter
10. (88) Annika (liz.486/T Namurai * Hf.31076.S Amalia) L.W.M. Corstjens, Neeritter
11. (84) Kia van de Achterduijst (liz.496/T Starfire * 20224/NL Kapriola) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Rechts kampioen 4-jaar en oudere merries zonder veulen Izzy Top van ‘t Loïsveld van Niels Toma en Désirée van den Berg en links reservekampioen L20797/T Sola van de familie Van den Berg
6-jaar en oudere merries met veulen
1. (98) E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen (liz.484/T Steuermann * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
2. (93) 19784/T Miranya (liz.295/T Novembernebel 19103/T Meilan) – Bob Schouten, Babberich
3. (96) 20316/T Revanell (liz.473/T Adrin * EL19369/T Rusola) – Fam. Van den Berg, Arcen
4. (94) 20039/T Midi (liz.293/T Newstyle * EL18455/T Manitta) – Sjraar Peeters, Venlo
5. (91) E19810/T Sellie (liz.350/T Stainz * 18435/T Schattenfell) – Frank Smeltink, Wervershoof
6. (95) Malis (liz.295/T Novembernebel * P17707/T Maruna) – Wim Oolman, Harfsen
7. (97) 20229/NL Hannah van de Doeze Hoeve Doeze Jager Frans, Elst (OB)
8. (92) 19926/NL Hacer Bouwens Corné, Hoedenskerke
Rechts kampioen 6-jaar en oudere merries met veulens E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen van de familie Van der Es en links reservekampioen 19784/T Miranya van Bob Schouten.
4- en 5-jarige merries met veulen
1. (99) 20681/NL Amalia (liz.295/T Novembernebel * EL19388/T Antarctica) – Frank Smeltink, Wervershoof
2. (101) 20682/NL Avita van ‘t Jentink (liz.251/T Notting Hill * Hf.30932.S Ariane van ‘t Jentink) – Jan Oonk, Vragender
3. (102) 20549/NL Arianna (liz.471/T Amerigo * L19906/T Andrista) – Fam. Van den Berg, Arcen
4. (105) 20687/NL Comtesse van Brokert (liz.474/T Warus * Hf.28699.S Colette van Brokert) – Wim Grevers, Winterswijk
5. (103) 20554/T Pumpkin van Beauvoorde (liz.484/T Steuermann * E20086/BE Pink) – Fam. Huibregtse, Vrouwenpolder
6. (106) 20828/NL Monthana (liz.500/T Winterzauber * P18308/T Myssie) – W.R. van den Kerkhof, Lomm
7. (104) 20686/NL Helaine van de Doeze Hoeve (liz.474/T Warus * E19762/NL Hester van de Landsard) – Frans Doeze Jager, Elst (OB)
Rechts kampioen 4- en 5-jarige merries met veulen 20681/NL Amalia van Frank Smeltink en links reservekampioen 20682/NL Avita van ‘t Jentink van Jan Oonk.
Algemeen kampioenschap
Algemeen kampioen: (98) E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen (liz.484/T Steuermann * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
Algemeen reservekampioen: (86) Izzy Top van ‘t Loïsveld (liz.518/T Stellan * Hf.29345.S Isabel van ‘t Broek) – Niels Toma & Désirée van den Berg, Wellerlooi
Links de algemeen kampioen van 2022 E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen van de familie Van der Es en rechts de algemeen reserve kampioen van 2022 Izzy Top van het Loïsveld van Niels Toma en Désirée van den Berg.
Onderstaande foto’s zijn gemaakt door Theo Janssens en foto’s zijn te bestellen via theojanssen2081@gmail.com