Ter ere van het 10-jarig bestaan van het NHPS dit jaar een extra keuring. En wel voor de 1-, 2- en 3-jarige merries. Met een stralende zon en een strakblauwe hemel konden onze juryleden – Lothar Zebisch, Thomas Kirschner, Jan Oonk en Geart Ludema – genieten van de jeugd van het NHPS.
2 mooie rubrieken 3- en 2-jarige merries met sterke kopnummers en een toprubriek 1-jarige merries waar maar liefst 13 paarden in de ring verschenen. Ook de Tiroolse juryleden waren onder de indruk van de kwaliteit en de organisatie van de keuring, daarom een welgemeend compliment aan het gehele NHPS!
Rechts Algemeen Kampioen Milou van de Overweg (v. liz.521/T Wales) van Jan-Willem van Dijk en links de algemeen reservekampioen Ramsah (v. liz.571/T Westwind) van de familie Van den Berg.
Hieronder de uitslagen:
3-jarige merries
- (6) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
- (1) Aria (liz.519/T Sonnwendstein * L20276/T Aspirata) – Fam. Van der Es, Onnen
- (2) Erula (liz.519/T Sonnwendstein * 19796/T Eleina) – Sjraar Peeters, Venlo
- (3) Karola (liz.472/T Sternwächter * E19791/T Kamila) – Frank Smeltink, Wervershoof
- (7) Jacky van de Edelweiss (liz.545/T Artos * P33742.S Jessica (Elite)) – Marga Faber, Arcen
- (5) Marah van ’t Ni’j Holthoes (liz.376/T Stakkato * L19108/T Mandela) – Fam. Damkot-Ten Dolle, Winterswijk Brinkheurne
- (4) Ferona van de Sterm (liz.545/T Artos * 34867.S Fresa) – Fam. Ruiter, Andijk
2-jarige merries
- (9) Riley van de Edelweiss (liz.545/T Artos * 20382/T Ralissa) – Fam. Van den Berg, Arcen
- (12) Romy van de Kievit (liz.545/T Artos * L19743/T Roos van de Kievit) – Sjraar Peeters, Venlo
- (10) Gwenny (liz.483/T Narkas * PE17511/T Gwenn) – Huib van Dijk, ‘s-Gravenpolder
- (8) Sellin van ’t Leestensch Hof (liz.471/T Amerigo * E19810/T Sellie) – Frank Smeltink, Wervershoof
1-jarige merries
- (15) Ramsah (liz.571/T Westwind * PE19369/T Rusola) – Fam. Van den Berg, Arcen
- (26) Andorra van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20833/NL Alpine van de Achterduijst) – Teus en Annemiek Donkersteeg, Lunteren
- (17) Thina (liz.411/T Stilton * E19730/T Tisella) – Fam. Van den Berg, Arcen
- (23) Walerija (liz.473/T Adrin * L19300/T Wajana) – Fam. Van der Es, Onnen
- (24) Ashley van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20691/NL Alisha) – Teus en Annemiek Donkersteeg, Lunteren
- (16) Hedy van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20686/NL Helaine van de Doeze Hoeve) – Frans Doeze Jager, Elst
- (21) Safiera (liz.550/T Maserati * E19872/T Sonita) – Geert Rozema, Ekehaar
- (22) Anne-Karsu van Steenbergen (liz.451/T Nostalgie * E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen) – Fam. Van der Es, Onnen
- (14) Adelaide van de Achterduijst (liz.566/T Morgenstern * 20160/T Askira) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
- (19) Tesse van ’t Leestensch Hof (liz.535/T Wesir * 20830/T Taylor van ’t Leestensch Hof) – Frank Smeltink, Wervershoof
- (18) Claire van de Achterduijst (liz.576/T Starkmann * L20302/T Celina) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
- (28) Hanneke van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20372/NL Hannah van de Doeze Hoeve) – Frans Doeze Jager, Elst
- (20) Maleny van de Achterduijst (liz.373/T Bergdorf * 20829/NL Milara) – Gijsbert Bouw, Nijkerk
Algemeen Kampioen: (6) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid) – Jan-Willem van Dijk, Wadenoijen
Algemeen Reservekampioen: (15) Ramsah (liz.571/T Westwind * PE19369/T Rusola) – Fam. Van den Berg, Arcen