Op 11 en 12 augustus was het weer tijd voor onze jaarlijkse zomerkeuring. Een speciale editie dit jaar door ons 10-jarig jubileum. Op vrijdag werden, zoals gewoonlijk, de 1-, 2- en 3-jarige merries gekeurd. Op zaterdag was het de beurt aan de veulens en de oudere merries.
Onze fotograaf voor beide dagen was Anne van Staveren. Haar foto’s zijn te zien, en te bestellen, via deze link (klik hier).
Hieronder de uitslagen:
Uitslagen vrijdag 11-08
3-jarige merries:
- (14) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid), Jan-Willem van Dijk – 7,9
- (12) Marah van ’t Ni’j Holthoes (liz.376/T Stakkato * L19108/T Mandela), Fam. Damkot-Ten Dolle – 7,7
- (6) Erula (liz.519/T Sonnwendstein * 19796/T Eleina), Sjraar Peeters – 7,7
- (5) Aberlin van de Achterduijst (liz.453/T Blickfang * P18422/T Alisha), Gijsbert Bouw – 7,6
- (2) Aliena (liz.471/T Amerigo PrH * L19887/T Acina-Amanda), Erik en Judith Bosch – 7,6
- (9) Aria (liz.519/T Sonnwendstein * L20276/T Aspirata), Fam. Van der Es – 7,6
- (8) Karola (liz.472/T Sternwächter * E19791/T Kamila), Frank Smeltink – 7,6
- (7) Hara (liz.487/T Belando PrH * E20421/T Helea), Diana Rezel – 7,5
- (10) Monamour van de Veldwijk (liz.521/T Wales * Hf.33975.S Montrachette van de Veldwijk), Walter Bretveld en Ellen Waenink – 7,5
- (15) Jacky van de Edelweiss (liz.545/T Artos * P.33.742.S Jessica), Marga Faber – 7,5
- (16) Hazel van ’t Leestensch Hof (liz.411/T Stilton PrH * PL18838/T Hannah), Frank Smeltink – 7,5
- (3) Nebila (liz.541/T Stracato * 19553/T Nevia), Teus en Annemiek Donkersteeg – 7,4
- (1) Savanna (liz.511/T Amoroso * PE17777/T Savina-Solda), Denise Schouten-De Romph – 7,4
- (13) Lyna (liz.545/T Artos * 30741.S Lilly van de Edelweiss), Egbertje Kutsch Lojenga – 7,4
- (4) Amia (liz.451/T Nostalgie * 19794/T Amina), Gijsbert Bouw – 7,4
- (11) Habanera (liz.519/T Sonnwendstein * PL18482/T Honeymoon), Teus en Annemiek Donkersteeg – 7,2
2-jarige merries:
- (18) Riley van de Edelweiss (liz.545/T Artos * 20382/T Ralissa), Fam. Van den Berg
- (20) Lyva Lyana (liz.481/T Wulkan PrH * 30741.S Lilly van de Edelweiss), Diana Rezel
- (19) Romy van de Kievit (liz.545/T Artos * L19743/NL Roos van de Kievit), Sjraar Peeters
1-jarige merries:
- (22) Ramsah (liz.571/T Westwind * PE19369/T Rusola), Fam. Van den Berg
- (21) Amaney van Seadrift (liz.572/T Stubenkönig * L19887/T Acina-Amanda), Nico van der Zee
- (25) Schirina (liz.541/T Stracato * L19907/T Schalina), Rudy van der Zee
- (33) Andorra van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20833/NL Alpine van de Achterduijst), Teus en Annemiek Donkersteeg
- (23) Hedy van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20686/NL Helaine van de Doeze Hoeve), Frans Doeze Jager
- (24) Thina (liz.411/T Stilton PrH * E19730/T Tisella), Fam. Van den Berg
- (34) Safiera (liz.550/T Maserati * E19872/T Sonita), Geert Rozema
- (29) Malibeau van ’t Ni’j Holthoes (liz.545/T Artos * L19108/T Mandela), Fam. Damkot-Ten Dolle
- (26) Mette-Madrid van de Overweg (liz.572/T Stubenkönig * 20376/NL Madam-Madrid), Jan-Willem van Dijk
- (27) Walerija (liz.473/T Adrin PrH * L19300/T Wajana), Fam. Van der Es
- (32) Roxy van de Donkersteeg (liz.576/T Starkmann * 20832/NL Ribella), Teus en Annemiek Donkersteeg
- (31) Mayra (liz.412/T Walzertraum PrH * 19784/T Miranya), Fam. Bob Schouten
- (28) Anne-Karsu van Steenbergen (liz.451/T Nostalgie * E20539/NL Anne-Marie van Steenbergen), Fam. Van der Es
Jeugdkampioen: (14) Milou van de Overweg (liz.521/T Wales * 20376/NL Madam-Madrid), Jan-Willem van Dijk
Reserve Jeugdkampioen: (22) Ramsah (liz.571/T Westwind * PE19369/T Rusola), Fam. Van den Berg
Leistungsprüfung:
(85) Amalia (liz.295/T Novembernebel * PE19388/T Antarctica), Frank Smeltink – Uitmuntend / Ausgezeichnet
(73 A-Queen van ’t Jentink (liz.514/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van ’t Jentink), Jan Oonk – alleen zadelproef
Uitslagen zaterdag 12-08
Hengstveulens rubriek 1:
- (37) Arvy van de Edelweiss (liz.545/T Artos * 20316/T Revanell), Fam. Van den Berg
- (38) Waldo van de Overweg (liz.521/T Wales * 20966/NL Marit van de Overweg), Jan-Willem van Dijk
- (35) Acron van Frankenastate (liz.585/T Akiru * 20956/NL Borgia), Jens Frankena
- (40) Wesco van de Flammert (liz.481/T Wulkan PrH * Hf.34450 Guusje van de Flammert) Jan Beumers en Annie de Jong
- (42) Adels Almkönig van de Schotenshoeve (Hf.30827.S Adel * Hf.31327.S Abby van Seadrift), Evert en Dinet Schoterman-Van den Berg
- (36) Styles van ‘t Leestensch Hof (liz.572/T Stubenkönig * 20830/NL Taylor van ’t Leestensch Hof), Frank Smeltink
- (39) Allure van ‘t Leestensch Hof (liz.512/T Alpenschnee * E20681/NL Amalia), Frank Smeltink
- (41) Stitch van de Hofgeest (liz.572/T Stubenkönig * Hf.30159 Cato van ’t Ligterink), Melissa Vellema-De Boer
Hengstveulens rubriek 2:
- (44) Storno van Steenbergen (liz.572/T Stubenkönig * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen), Fam. Van der Es
- (48) Stanley van Benajashof (liz.572/T Stubenkönig * 20837/NL Annemoon van Steenbergen), Fam. De Goei-Benaja
- (47) Adore Amore van de Valkenberg (liz.545/T Artos * 20542/NL Belina van de Valkenberg), Cindy van de Kerkhof
- (43) Amigo van de Tschögglberg (liz.545/T Artos * 20962/NL Wizzle van de Tschögglberg), Jacqueline Zwiers
- (45) Baloe van de Donkersteeg (liz.373/T Bergdorf * 20228/NL Anky van Seadrift), Teus en Annemiek Donkersteeg
- (46) Wes Marjan Zwaluwhoeve (liz.481/T Wulkan PrH * 19470/T Milana), Piet Peters
Kampioen Hengstveulens: (44) Storno van Steenbergen (liz.572/T Stubenkönig * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen), Fam. Van der Es
Reservekampioen Hengstveulens: (37) Arvy van de Edelweiss (liz.545/T Artos * 20316/T Revanell), Fam. Van den Berg
2. Reservekampioen Hengstveulens: (38) Waldo van de Overweg (liz.521/T Wales * 20966/NL Marit van de Overweg), Jan-Willem van Dijk
Merrieveulens rubriek 1:
- (55) Madesca van de Veldwijk (liz.572/T Stubenkönig * 20965/NL Moderosa van de Veldwijk), Walter Bretveld en Ellen Waenink
- (58) Anne-Reja van Steenbergen (liz.582/T Arlon * E20539/T Anne-Marie van Steenbergen), Fam. Van der Es
- (50) Harley van de Doeze Hoeve (liz.481/T Wulkan PrH * 20961/NL Hasna van de Doeze Hoeve), Frans Doeze Jager
- (53) Silvey van Seadrift (liz.585/T Akiru * E20319/T Sidney), Rudy van der Zee
- (51) Amey van Seadrift (liz.585/T Akiru * PL19887/T Acina-Amanda), Nico van der Zee
- (56) Nolanda (liz.481/T Wulkan PrH * 20957/NL Nila), Edwin Jansen
- (54) Sophie van de Edelweiss (liz.481/T Wulkan PrH * L20797/T Sola), Fam. Van den Berg
- (57) Selinde van de Achterduijst (liz.481/T Wulkan PrH * 19534/T Shining), Gijsbert Bouw
- (52) Sanne oet de Broekstreek (liz.510/T Stratos PrH * 20920/T Salina), Geert Rozema
Merrieveulens rubriek 2:
- (61) Savita van Boslust (liz.582/T Arlon * L20550/NL Sarina), Erik en Judith Bosch
- (62) Côte d’Or van Brokert (liz.545/T Artos * 20687/NL Comtesse van Brokert), Wim Grevers
- (59) Missy van de Kievit (liz.545/T Artos * 20039/T Midi), Sjraar Peeters
- (63) Mambo number 5 van ‘t Ni’j Holthoes (liz.545/T Artos * L19108/T Mandela), Fam. Damkot-Ten Dolle
- (64) Vixie van de Donkersteeg (liz.373/T Bergdorf * 20834/NL Vito van de Achterduijst), Teus en Annemiek Donkersteeg
- (60) Botany van de Valkenberg (liz.481/T Wulkan PrH * 19918/NL Brianna van de Valkenberg), Fam. Van de Kerkhof
- (65) Beauty van Stal de Driesprong (liz.373/T Bergdorf * Brescia van de Valkenberg), J. Diepeveen
- (66) Vienna van ut Dassenrijk (liz.481/T Wulkan PrH * Hf.23330 Very van Seadrift), Freddy Geraedts
- (67) Maya van de Lommerweide (liz.545/T Artos * 19784/T Miranya), Bob en Denise Schouten-De Romph
Kampioen Merrieveulens: (55) Madesca van de Veldwijk (liz.572/T Stubenkönig * 20965/NL Moderosa van de Veldwijk), Walter Bretveld en Ellen Waenink
Reservekampioen Merrieveulens: (58) Anne-Reja van Steenbergen (liz.582/T Arlon * E20539/T Anne-Marie van Steenbergen), Fam. Van der Es
2. Reservekampioen Merrieveulens: (61) Savita van Boslust (liz.582/T Arlon * L20550/NL Sarina), Erik en Judith Bosch
Merries zonder veulen:
1.1a (73) A-Queen van ’t Jentink (liz.514/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van ’t Jentink), Jan Oonk
2.1a (70) Sarita (liz.295/T Novembernebel * PE17527/T Sowina), Fam. Van den Berg
3.1a (77) O’Fiori van ’t Loisveld (liz.496/T Starfire * 19761/NL Orena van de Alsemgeest), Niels Toma en Désirée van den Berg – 7,7
4.1a (71) Helaine van de Doeze Hoeve (liz.474/T Warus * E19762/NL Hester van de Landsard), Frans Doeze Jager
5.1a (76) Melodie vun der Millen (liz.521/T Wales * Magic-Rose vun der Millen), Geert Rozema – 7,6
6.1a (74) Tabitha van de Veldwijk (liz.281/T Almquell * E20210/BE Tahlia), Marjolein Mulder – 7,6
7.1a (75) Ravenna van ter Vliet (liz.531/T Sterngold * Rajana), Wendy Bouman – 7,5
1.1b (78) Mabou (liz.471/T Amerigo PrH * L19911/T Mette), Melissa van Zeben – 7,4
2.1b (72) Dorien van de Weghorsthoeve (liz.299/T Arachon * Hf.33469.S Damme van de Meul’nwieke), Daphne Vermaas – 7,2
Merries met veulen 6-jaar en ouder:
1.1a (83) Revanell (liz.473/T Adrin PrH * PE19369/T Rusola), Fam. van den Berg
2.1a (84) Anne-Marie van Steenbergen (liz.484/T Steuermann * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen), Fam. Van der Es
3.1a (85) Amalia (liz.295/T Novembernebel * PE19388/T Antarctica), Frank Smeltink
4.1a (80) Miranya (liz.295/T Novembernebel * 19103/T Meilan), Fam. Bob Schouten
5.1a (82) Sidney (liz.431/T Woodland * PE18829/T Siendarella), Rudy van der Zee
6.1a (86) Sarina (liz.410/T Sevruga PrH * 19350/T Schysella), Erik en Judith Bosch
7.1a (87) Comtesse van Brokert (liz.474/T Warus * Hf.28699.S Colette van Brokert (Elite), Wim Grevers
1.1b (79) Milana (liz.295/T Novembernebel * 18806/T Marlenah), Piet Peters
Merries met veulen 4-5 jaar:
1.1a (95) Moderosa van de Veldwijk (liz.521/T Wales * Hf.31384.S Modesta van de Veldwijk), Walter Bretveld en Ellen Waenink – 7,8
2.1a (88) Sola (liz.483/T Narkas PrH * E20169/T Smilla), Fam. van den Berg
3.1a (96) Marit van de Overweg van (liz.531/T Sterngold * 20376/NL Madam-Madrid), Jan-Willem van Dijk
4.1a (89) Taylor van ’t Leestenschhof (liz.512/T Alpenschnee * Tess van ’t Leestenschhof), Frank Smeltink
5.1a (94) Hasna van de Doeze Hoeve (liz.512/T Alpenschnee * 20372/NL Hannah van de Doeze Hoeve), Frans Doeze Jager
6.1a (106) Wizzle van de Tschögglberg (liz.486/T Namuarai * Hf.28276.S Walicia van de Edelweiss (Elite), Ingrid Stoker-Kraaijenzank
1.1b (93) Rafenna van de Edelweiss (liz.474/T Warus * 20089/NL Rafiea), Teus en Annemiek Donkersteeg – 7,4
2.1b (92) Brescia van de Valkenberg (liz.474/T Warus * 19918/NL Brianna van de Valkenberg), J. Diepeveen – 7,2
Ereklasse (niet geplaatst):
(98) Anika van ’t Jentink (BZ21112 Armstrong-E * Hf.23967.K Ariska van ’t Jentink), Jan Oonk
(99 Ariane van ’t Jentink (VR11280 Winser-G (Sport) * Hf.23967.K Ariska van ’t Jentink), Jan Oonk
(100) Lilly van de Edelweiss (liz.186/T Wallenstein * E16077/T Levana), Diana Rezel
(101) Mandela (liz.295/T Novembernebel * P17707/T Maruna), Fam. Damkot-Ten Dolle
Oud-Kampioenen en Reservekampioenen (niet geplaatst):
(102) Ariska van ’t Jentink (BZ329X Amsterdam * Hf.K. 5434 Saskia van ’t Jentink), Jan Oonk
(100) Lilly van de Edelweiss (liz.186/T Wallenstein * E16077/T Levana), Diana Rezel
(101) Mandela (liz.295/T Novembernebel * P17707/T Maruna), Fam. Damkot-Ten Dolle
(103) Hester van de Landsard (liz.376/T Stakkato * 32.400.S Hexele (Elite), Frans Doeze Jager
(104) Anne-Do van Steenbergen (Hf.30827.S Adel * Hf.30091.S Anne-Rosa van Steenbergen), Fam. Van der Es
(105) Lenthe-Lorén van de Smidshof (Hf.29433.S Anthony van de Wortel * 29.747.K.NL Larida), Ella Willemsen-Van Eerde
(82) Sidney (liz.431/T Woodland * PE18829/T Siendarella), Rudy van der Zee
(84) Anne-Marie van Steenbergen (liz.484/T Steuermann * 19921/NL Anne-Do van Steenbergen), Fam. Van der Es
Generatiegroepen (niet geplaatst):
(102) Ariska van ’t Jentink (BZ329X Amsterdam * Hf.K. 5434 Saskia van ’t Jentink), Jan Oonk
– (98) Anika van ’t Jentink (BZ21112 Armstrong-E * Hf.23967.K Ariska van ’t Jentink)
– (73) A-Queen van ’t Jentink (liz.514/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van ’t Jentink)
(103) Hester van de Landsard (liz.376/T Stakkato * 32.400.S Hexele (Elite), Frans Doeze Jager
– (71) Helaine van de Doeze Hoeve (liz.474/T Warus * E19762/NL Hester van de Landsard)
– (23) Hedy van de Doeze Hoeve (liz.545/T Artos * 20686/NL Helaine van de Doeze Hoeve)
Algemeen Kampioen: (73) A-Queen van ’t Jentink (liz.514/T Sternkönig * Hf.29278.S Anika van ’t Jentink), Jan Oonk
Algemeen Reservekampioen: (83) Revanell (liz.473/T Adrin PrH * PE19369/T Rusola), Fam. van den Berg